Autopatia

Autopatia využíva informáciu z vlastnej SLINY, alebo z vlastného DYCHU liečenej osoby, homeopaticky upravenou v domácich podmienkach. Táto nová celostná metóda, určená hlavne pre svojpomoc a samoliečbu, je nenáročná a účinná pri liečbe akútnych, chronických aj dlhodobých problémoch.

Základné pravidlá autopatie sú prevzaté z homeopatickej konštitučnej liečby a výborne sa osvedčujú pri problémoch ako je: astma, alergie, ekzémy, dlhodobo upchatý nos, časté angíny, časté bolesti v krku, bolesti klbov, bolesti hlavy, gynekologické problémy, nevoľnosti  v tehotenstve,  vysoký krvný tlak, depresie a rôzne neurózy, poruchy učenia a správania, poruchy štítnej žľazy, nespavosť, dlhotrvajúci kašeľ, všetky chronické ochorenia. Autopatia rovnako pomáha aj u ralatívne zdravých ľudí, ktorí sa usilujú o získanie väčšej psychickej kapacity, pracovnej výkonnosti a koncentrácie ako aj odolnosti proti stresu.

Autopatické vyšetrenie prebieha formou rozhovoru. Domáca príprava je veľmi jednoduchá, jej náročnosť môžeme prirovnať ku príprave bylinkového čaju.

Pôsobenie vysoko riedenej informácie vlastného dychu, či sliny nieje náhrada lekárskej starostlivosti. Môže byť použitá i ako doplnková metóda. Autopatia má jednoducho vyladiť celý organizmus, psychicky i fyzicky, zo stavu disharmónie do stavu harmónie.

.

Autopatia a liečenie zvierat

Všetky zmienené pravidlá platia aj pre zvieratá. Zvieratá reagujú obvykle pri liečbe chronických problémov rýchlejšie ako človek.

Autopatia Hodnotenie: 4.57/5 Hlasovalo 7 ľudí